نرم افزار اندروید اتصال اسکرین شات های بلند Stitchcraft: Long screenshot v1.3.0.72

[ad_1]

نرم افزار اندروید اسکرین شات بلند Stitchcraft یکی از انتظاراتی که اغلب ما از گوشی خود داریم عکس یا همان اسکرین شات گرفتن از مطلب یا تصویری است که در صفحه گوشی خود میبینیم تا بتوانیم از این عکس در جهت نیاز خود استفاده کنیم. در این هنگام ما به موارد به هم پیوسته ای بر می خوریم که نمیتوانیم همه ی آن را در یک عکس نشان دهیم و نیاز داریم همه ی این موارد را به صورت یک جا و متصل به هم ببینیم.بنابراین باید از تصویری که روی گوشی خود نمایش داده می شود اسکرین شات گرفته و اسکرول کرده و به قسمت بعدی تصویر رفته و از ادامه آن اسکرین شات بگیریم لذا ممکن است مطلب ما به قدری بلند باشد که نیاز به سه یا چهار اسکرین شات  و یا حتی بیشتر داشته باشد. در نهایت وقتی میخواهیم از اسکرین شاتهای خود استفاده نماییم و یا آنها را برای شخصی ارسال کنیم به چند مشکل برمیخوریم اول اینکه باید کاملا مراقب بوده از همه مطالب عکس تهیه کرده باشیم، دوم اینکه بتوانیم ادامه مطلب خود را از عکس های بعدی تشخیص دهیم.

شرکت اندروید برای حل این مشکل نرم افزاری را تحت عنوان نرم افزار اندروید Stitchcraft: Long screenshot طراحی کرده است که در واقع تصاویری که اسکرین شات گرفته شده است را به هم متصل می نماید. در این جا روش استفاده از نرم افزار اندروید اسکرین شات بلند Stitchcraft را برای یک مطلب بلند آموزش می دهیم:

مطلبی را که می خواهیم اسکرین شات بگیریم بسیار بلند است لذا از صفحه ای که در حال حاضر بر روی گوشی خود می بینید اسکرین شات گرفته و اسکرول کرده تا جایی که آخرین سطر از عکس اول خود اولین سطر از عکس دوم باشد. سپس با اجرای نرم افزار اندروید اسکرین شات بلند Stitchcraft به ترتیب عکسهای گرفته شده را انتخاب می نماییم در نهایت همه عکس ها به صورت خودکار به هم متصل می شوند و ما می توانیم همه آن عکس ها را به صورت یک جا و بهم وصل شده ببینیم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *